PostgreSQL 9.0 beta 3 - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: %s
    in PL/Tcl function "%s"
ja: %s
    PL/Tcl 関数 "%s"

en: out of memory
ja: メモリ不足です

en: trigger functions can only be called as triggers
ja: トリガー関数はトリガーとしてのみコールできます

en: PL/Tcl functions cannot return type %s
ja: PL/Tcl 関数は戻り値の型 %s を返せません

en: PL/Tcl functions cannot return composite types
ja: PL/Tcl 関数は戻り値の型として複合型を返せません

en: PL/Tcl functions cannot accept type %s
ja: PL/Tcl 関数は型 %s を受け付けません
