PostgreSQL 9.2 - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: %s
    in PL/Tcl function "%s"
ru: %s
    в функции PL/Tcl "%s"

en: out of memory
ru: нехватка памяти

en: trigger functions can only be called as triggers
ru: триггерные функции могут вызываться только в триггерах

en: PL/Tcl functions cannot return type %s
ru: функции PL/Tcl не могут возвращать тип %s

en: PL/Tcl functions cannot return composite types
ru: функции PL/Tcl не могут возвращать составные типы

en: PL/Tcl functions cannot accept type %s
ru: функции PL/Tcl не могут принимать тип %s
